Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
GTA Online The High Life DLC Çıktı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: GTA Online The High Life DLC Çıktı (/konu-gta-online-the-high-life-dlc-cikti-17301.html)GTA Online The High Life DLC Çıktı - Ömer ÖZKAN - 17.07.2014 04:17

[Resim: actual_1399976530.jpg]

Geçtiğimiz hafta duyurulan, GTA Online’a birçok yeni içerik ve oldukça kullanışlı yeni özellikler getiren ve uzun zamandır merakla beklenen GTA Online’ın yeni ücretsiz güncellemesi The High Life, 13 Mayıs’ın gelmesiyle birlikte PSN ve Xbox LIVE’da yerini aldı! DLC’ye, oyununuza girdiğinizde otomatik olarak karşınıza çıkan 1.13 güncellemesini kurarak ulaşabilirsiniz.

Güncellemeyle birlikte yapılan tüm iyileştirmelerin tam listesine Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.‘dan ulaşabilirsiniz.

Bu ücretsiz güncellemeye ulaşmak için, konsolunuzu internete bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. İnternet bağlantılı konsolunuzdan oyuna girdikten sonra otomatik bir güncelleme (1.13) ekranı karşınıza gelecek (Xbox 360 kullanıcılarının ayrıca GTA Online’a girdikten sonra ek bir uyumluluk paketi yüklemesi gerekecek).
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.