Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Grand Theft Auto V Bu Sonbaharda PlayStation®4, Xbox One ve PC’de - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Grand Theft Auto V Bu Sonbaharda PlayStation®4, Xbox One ve PC’de (/konu-grand-theft-auto-v-bu-sonbaharda-playstation%C2%AE4-xbox-one-ve-pc%E2%80%99de-17303.html)Grand Theft Auto V Bu Sonbaharda PlayStation®4, Xbox One ve PC’de - Ömer ÖZKAN - 17.07.2014 04:25


Milyonları peşinden sürükleyen, herkesin tek merak konusu olan ve aylardır büyük umutlarla, büyük heyecanla, merakla ve dört gözle PC ve yeni nesil platformları için beklenen GTA V, en nihayetinde bu yılki E3 fuarının Sony konferansında PC ve yeni nesil için duyuruldu!

Oyunun PS4, Xbox One ve PC versiyonları bugün içinde Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir. adresinde 60$’dan ön siparişe açılacak. Çok yakında ülkemizde de açılmasını bekliyoruz.

PC oyuncuları için uzun bekleyiş artık sona eriyor. 17 Eylül 2013 tarihinde sadece PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkmış olan GTA V’i en nihayetinde PC ve yeni nesil oyuncuları da önümüzdeki sonbaharda tecrübe edinebilecek. Uykusuz geceler bu sefer PC oyuncuları için yeniden başlıyor...
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.