Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
GTA Online The Independence Day Special DLC’si Çıktı! - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: GTA Online The Independence Day Special DLC’si Çıktı! (/konu-gta-online-the-independence-day-special-dlc%E2%80%99si-cikti-17307.html)GTA Online The Independence Day Special DLC’si Çıktı! - Ömer ÖZKAN - 17.07.2014 04:40

[Resim: actual_1404209868.jpg]

Henüz geçtiğimiz haftalarda “I’m Not a Hipster” DLC’siyle yeni araçlar, silahlar ve birbirinden renkli kıyafetlerle birlikte oyuna apayrı bir renk getiren GTA Online, son güncellemenin iki hafta sonrasında yepyeni bir DLC’yle karşımıza çıkıyor ve bu sefer her 4 Temmuz’da kutlanan, Amerika Birleşik Devletleri’nin resmi bayram günü olan Bağımsızlık Günü’ne özel bir DLC bizleri selamlıyor…

Düzenlemelerin ve geliştirmelerin tam listesine her zaman olduğu gibi Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir. göz atabilirsiniz.

Bu ücretsiz güncellemeye ulaşmak için, konsolunuzu internete bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. İnternet bağlantılı konsolunuzdan oyuna girdikten sonra otomatik bir güncelleme (1.15) ekranı karşınıza gelecek (Xbox 360 kullanıcılarının ayrıca GTA Online’a girdikten sonra ek bir uyumluluk paketi yüklemesi gerekecek).
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.