Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Gta V PC İçin TeamWiewer Desteği! - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Gta V PC İçin TeamWiewer Desteği! (/konu-gta-v-pc-icin-teamwiewer-destegi-17316.html)Gta V PC İçin TeamWiewer Desteği! - Ömer ÖZKAN - 19.07.2014 04:33

[Resim: 24zhztk.jpg]

Zaman ilerledikçe GTA V’in PC’ye gelme günü yaklaşıyor ve oyuncuları şimdiden büyük bir heyecan kaplamış durum da,konsollara oranla mod yapımcıları oyunun PC versiyonu için şimdiden araştırmalara başlamış durumda, mod yapımcılarının GTA V’in üstün grafiklerini ve özelliklerini kullanarak harika modlar ortaya çıkaracağına şüphe yok.GTA V PC sürümüne özel gelecek bir sistem ise Android ve İOS işletim sistemli telefonlarınıza indireceğiniz TeamWiewer uygulaması ile masaüstü bilgisayarınıza bağlanabilecek ve oyununuza telefonunuzdan mod indirebileceksiniz.

Ayrıca mod yapımcılarının özellikle işlerine yarayacak olan bu sistem ile mod yapımcıları TeamWiewer sayesinde bilgisayarlarına uzaktan bağlanabilecek ve tablet sahibi mod yapımcıları bilgisayar başında olmadan da modlama yapabilecek. Grand Theft Auto: V PC sürümünün neden bu kadar geç çıktığı bu gibi ayrıntıların ortaya çıkmasıyla anlaşılıyor aslında. Android ve İOS telefon-tabletler’den de bir nevi GTA V oynayabilmek mümkün olacak.
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.