Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Yine Rockstar Games, Yine Ödül - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Yine Rockstar Games, Yine Ödül (/konu-yine-rockstar-games-yine-odul-17318.html)Yine Rockstar Games, Yine Ödül - Ömer ÖZKAN - 19.07.2014 04:44

[Resim: 2qs2cus.jpg]

Rockstar Games’in Grand Theft Auto: V sayesinde kazandığı başarılar ve ödüller herkesin malumu, En İyi Çoklu Oyuncu, En İyi İngiliz Oyunu,En İyi Oyun Tasarımı, 24 saat içerisinde en çok satan eğlence ürünü gibi aklımıza gelmeyen onlarca ödülün sahibi oldu bu sene Rockstar Games. Bunda GTA serisinin tüm dünyada tanınmış olması ve GTA IV’dan beri hayranlarının büyük bir heyecanla yeni oyunu beklemiş olmasının da payı büyük elbette. Rockstar Games GTA IV’dan beri gelen bekleyişi mükemmel bir şekilde sonlandırmış ve 2013 Eylül ayında PS3 ve Xbox 360 konsollarında GTA V’yi piyasaya sürerek bu bekleyişe bir son vermişti.

Bu sene düzenlenen geliştirici ödüllerinde ise Rockstar Games her zaman olduğu gibi ödüle doydu ve ekip olarak ne kadar iyi çalıştıklarını bir kez daha herkese kanıtlamış oldu. Aşağıdan Rockstar’ın kazandığı ödüllere bakabilirsiniz.
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.