Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Gta San Andreas (/forum-gta-san-andreas-11.html)
+--- Forum: Gta San Andreas Genel (/forum-gta-san-andreas-genel-12.html)
+---- Forum: Diziler (/forum-diziler-67.html)
+---- Konu: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 (/konu-yeni-dunya-karsiti-guc-ydkg-sezon-1-17589.html)

1 2

Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Chinko - 29.08.2014 08:37

[Resim: KfrQ.bmp]

Merhaba, öncelikle benim adım Mehmet değil. Bu dizi tamamen hayal ürünüdür. Gerçekle hiçbir alakası yoktur. Karakterleri uydurmadır.

BU BÖLÜMDEKİ KARAKTERLER:
Spoiler: Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.
[Resim: Kfk3.jpg]
Spoiler: Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.
[Resim: Kfk6.jpg]
BAZI KARELER:
[Resim: Kfk7.jpg]
[Resim: Kfk4.jpg]
[Resim: Kfk5.jpg]
Yeni bir dizi ile karşınızdayım. Anketin sonucuna göre karar verebilirim. Ama büyük ihtimal dizi devam eder. Beğenen olur beğenmeyen olur. Öncelikle şunu söylemek istiyorum: İlk dizim olduğu için bazı buglar, hatalar oluştu. Örneğin route hataları. Bilgisayarım kötü olduğu için 20 fps ile kayıt aldım. İsterseniz videoların uzunluğunu artırabilirim. Şimdiki bölüm 8 dakika 47 saniye. İyi Seyirler! Yorum yapmayı unutmayın.
TAM EKRAN İZLEYİNİZ ÇÖZÜNÜRLÜK DÜŞÜK

Kullandığım Şarkılar:
Max Payne 2 Theme Song
Awolnation - Sail

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Bölüm 1 - Poison - 29.08.2014 09:59

Hud'un yanında pusula da kalkmalı, radyoyu da kapatmak lazım.
Koyduğun müzikler, filmin sahneleri ile çok uymuş. Bence ilk bölüm için, çok güzel. Umarım devam eder. Başarılar dilerim.

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Bölüm 1 - Emodifiye - 29.08.2014 10:00

Hud + yukarıda isim kalkmalı sonunda kendi ismin ve websitemizi koymalısın.
Bölüm güzel olmuş eline sağlık Fırat'tan destek almalısın bazı bölümler açısından.

Çünkü en çok Fırat ve Berke biliyor benim bir bilgim yok dyom dizi çekmekten ama ondan destek alacağım.

Evet çok iyi bence devam etsin
Olabilir ama çözünürlük en az 1024x768 olsun
Beğenmedim git bilgisayarı yenile
Iyyakh iğğrenç bune böyle

Anketide düzenlermisin Türkçe karakterlere göre.

Ve kimsenin ıy iğrenç bu ne diyeceğini düşünmüyorum.

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Bölüm 1 - Chinko - 29.08.2014 10:22

Teşekkür ederim. HUD ve Harita kapanacak ama Radyoyun yazısını kaldırmayı bilmiyorum. Anketi düzenliyorum şimdi.

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Bölüm 1 - Poison - 29.08.2014 10:52

(29.08.2014 10:22)Chinko demiş ki: Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.Teşekkür ederim. HUD ve Harita kapanacak ama Radyoyun yazısını kaldırmayı bilmiyorum. Anketi düzenliyorum şimdi.
Yazısından ziyade, sesi önemli. Yani o kısımlarda, senin koyduğun müzik ve o. Aynı anda çaldılar, karışıklık oldu Gülümseme
Müzik koyarken, Telif hakkı sorunu olur mu bilmiyorum, zaten ben dizi çekersem ilerde (inşallah çekerim), Piano Studio programını kullanarak, kendi müziğimi oluşturacağım. Fakat, diziye eklemek için bile olmasa, Youtube'a OST yazarsan eğer (Orjinal Ses Track'i), güzel müzikler bulabilirsin.

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Bölüm 1 - Ömer ÖZKAN - 29.08.2014 11:32

Eline sağlık gayet güzel, videoyu daha kısa tutup, araç sahnelerini de kısaltmalısın, konu akıcı ve her bölümde bir vukaat olmalı zannımca.

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Chinko - 01.09.2014 02:43

Yeni bölümü upload ediyorum 1024x720 çektim ama convert ederken 720x480 oldu birazdan gelince mesajı düzenlerim

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Chinko - 01.09.2014 02:57

[Resim: KfrQ.bmp]

Evet, 2. bölüm geldi. Bu bölümde kendi yaptığım müziği koydum isteyenler bana söylesin indirme linki verebilirim.

Mehmet'in hikayesi devam ediyor...
Mehmet San Fierro'daki polis karakolunda teröristler tarafından saldırıya uğruyor. FBI timi ile teröristleri temizledikten sonra General arıyor ve Las Vegas'a dönmesini istiyor...

BU BÖLÜMDEKİ KARAKTERLER:
[Resim: Kfk6.jpg]

BÖLÜMDEN BAZI KARELER:
[Resim: Kipb.jpg]
[Resim: Kipa.jpg]
[Resim: Kip9.jpg]

KULLANILAN ŞARKILAR:

1- GTA 4 Theme Song
2- Bomfunk Mc's - Uprocking Beats
3- DJ Tiesto - Insomnia
4- Chinko (ben) - Magical Industry

www.mccezamodifiye.com

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Chinko - 01.09.2014 03:04

Bu arada müziğimin linki:

RE: Yeni Dünya Karşıtı Güç [YDKG] - Sezon 1 - Chinko - 01.09.2014 04:03

Bölüm 3 Trailer...

BU BİR BÖLÜM DEĞİLDİR SADECE TANITIMDIR