Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Gta V, Ps4 İçin PSN'de Fiyatlandırıldı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Gta V, Ps4 İçin PSN'de Fiyatlandırıldı (/konu-gta-v-ps4-icin-psn-de-fiyatlandirildi-17666.html)Gta V, Ps4 İçin PSN'de Fiyatlandırıldı - Ömer ÖZKAN - 09.09.2014 12:48

[Resim: n20n6r.jpg]

Geçtiğimiz günlerde GTA V’nin yeni nesil platformlara çıkışı için birçok söylenti ortaya atılmış ancak tüm bu söylentilere rağmen Rockstar Games tarafından resmi bir açıklama yapılmamıştı. Bugün de Amerika PSN‘de Grand Theft Auto V'in PS4 sürümü ile alakalı oldukça ilginç bir gelişme yaşandı.

USA PlayStation Store‘da Gta V'in PlayStation 4 sürümü için fiyat bilgisi 49,99 Dolar olarak güncellendi. Yapılan bu fiyat güncellemesinin geçerli bir güncelleme mi, yoksa hatalı yapılan bir güncelleme mi olduğunu bilmiyoruz. Yine de son günlerde yaşanan Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir. birlikte oyunun yeni nesil sürümü için USA PSN‘de fiyatlandırılması, bu uzun soluklu bekleyişin yavaş yavaş sonuna geldiğimizin bir göstergesi olabilir.
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.