Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Rockstar Gta V’i Geliştirmeye Devam Ediyor - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Rockstar Gta V’i Geliştirmeye Devam Ediyor (/konu-rockstar-gta-v%E2%80%99i-gelistirmeye-devam-ediyor-17844.html)Rockstar Gta V’i Geliştirmeye Devam Ediyor - Ömer ÖZKAN - 31.12.2014 12:39

[Resim: 2i2rsj.jpg]

Rockstar yeni sayılan oyunu GTA V, yapay zeka açısından oldukça başarılı işler çıkardı. Düşmanlar çatışma esnasında korunacak yer arıyor, siviller herhangi bir çatışma sesi duyduğunda ve ya onlara saldırdığınızda kaçışıyor, hayvanlar bile arkalarından bıçakla koştuğunuzda sizden kaçıyor ve dikkat içgüdüsü hissiyatını veriyor. GTA 5, Rockstar’ın yapay zeka departmanının bu işte ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtı olsa da, Rockstar’ın bununla yetinmediği ve daha fazlasını istediği anlaşıldı.

Rockstar North tarafından bir iş imkanlı olanağı sağlayacak mesaj bu ayın başında gönderildi. Rockstar firması, İskoçya tabanlı geliştiriciler aradığını ve oyuncular için yeni geliştirmeler sunduğunu belirtti. İşte Rockstar’da iş için aranan özellikler forum linkinde, siz de belki bu kıyaslamalara uygunsunuz , eğer öyleyseniz kağıtlarınızı hazırlayın.

Rockstar North, kadrosuna katmak için Acemi Yapay Zeka Programcısı arıyor. Takımın parçası olduğunuzda, yaşaması mümkün, inandırıcı bireylerle dolu bir yapay dünyanın tasarımı ve geliştirilmesinden sorumlu olacaksınız. Şef Programcı olduğunuzda ise, gerekliliklerin uygulanmasıyla ilgili sorumlu olacaksınız. Yapay zeka takımıyla ilgili daha geniş bir veritabanı üzerinde çalışacaksınız.
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.