Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Gta V Sistem Gereksinimleri, Ertelenen Çıkış Tarihi ve Yeni Görüntüler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Diğer Forumlar (/forum-diger-forumlar-23.html)
+--- Forum: Portal Yayınları (/forum-portal-yayinlari-95.html)
+--- Konu: Gta V Sistem Gereksinimleri, Ertelenen Çıkış Tarihi ve Yeni Görüntüler (/konu-gta-v-sistem-gereksinimleri-ertelenen-cikis-tarihi-ve-yeni-goruntuler-17883.html)Gta V Sistem Gereksinimleri, Ertelenen Çıkış Tarihi ve Yeni Görüntüler - Ömer ÖZKAN - 14.01.2015 02:27

[Resim: 24mykpj.jpg]

Rockstar Games, 1,5 yıldır GTA V’in yolunu gözleyen PC kullanıcılarını yine üzecek bir haberle geldi. Çıkışına 14 gün kala Gta V PC versiyonu, 2 aylık bir erteleme aldı ve yeni çıkış tarihi 24 Mart olarak duyuruldu.

Rockstar Games, test ve düzeltmeler için ekstra birkaç hafta daha gerektiğini söylerek PC kullanıcılarından özür diledi. 14 gün kalmasına rağmen PC platformundan hiçbir bilgi olmaması, sistem gereksinimlerinin dahi açıklanmaması sebebiyle bu erteleme beklenen bir şeydi.

Yeni nesil konsollar gibi PC platformunda da oyunun multiplayer bölümü 30 kişiyi destekliyor. Oyun PC platformuna çıktığında soygun paketinin içinde geleceği de söylenenler arasında. Konsollar için soygun paketinin ise önümüzdeki haftalarda geleceği duyuruldu.

PC platformunda oyun 4k ve çoklu monitör destekli olacak. Ayrıca 1080p 60FPS olarak çalışabilecek. Ayrıca sadece PC platformuna özel olarak oyun içinde videolar düzenleyebileceğiniz bir video editörde kullanıcılara sunulacak.
Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.