Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game
Bar | Diziden Bir Görüntü - Yazdırılabilir Sürüm

+- Mc_cEzA Modifiye Galerisi Forum - Gta IV, Gta San Andreas, Gta Vice City, Modlar, Yamalar, Save Game (http://www.mccezamodifiye.com)
+-- Forum: Gta San Andreas (/forum-gta-san-andreas-11.html)
+--- Forum: Gta San Andreas Genel (/forum-gta-san-andreas-genel-12.html)
+---- Forum: Diziler (/forum-diziler-67.html)
+---- Konu: Bar | Diziden Bir Görüntü (/konu-bar-diziden-bir-goruntu-8042.html)

1 2 3

Bar | Diziden Bir Görüntü - Richard - 13.11.2012 04:50

Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.

Yönetmen: Richard
Senarist: Richard
Tür: Dram, Gerilim, Suç

Konu
Tyson Scott, New York'un saygın barlarından birisinin sahibidir. Bu nedenle genç iş adamının şehirde birçok düşmanı bulunmaktadır. Zekiliği ve kurnazlığı ile bu düşmanlarının ataklarını geri savurmayı başaran Tyson, Brown Family karşısında gücü yetmemeye başlayınca farklı yollara başvurur.

Bölümler
Yakında

Dizi GTA III'te çekilecektir. En uygun bölüm olarak burayı gördüm. Eğer yanlış düşünmüşsem yöneticiler gerektiği yere taşırlar.

RE: Bar | Yeni Dizi! - Maestro. - 13.11.2012 05:29

Anlaşılan kış sezonu da zengin geçecek.Başarılar.

RE: Bar | Yeni Dizi! - Murat - 13.11.2012 05:57

Barda Olsaymış Dizi İsmi Daha İyi Olurdu Başarılar Dilerim Panpa

RE: Bar | Yeni Dizi! - Richard - 13.11.2012 08:17

Teşekkürler Fırat ve Morden. Morden aslında düşündüm ama alıntı olmasın nedeniyle yapmadım. Çünkü bildiğim kadarıyla "Barda" diye bir film vardı. Fakat isim önerilerinizi değerlendirebilirim.

Bölüm ile ilgili çalışmalara başlamış bulunmaktayım. GTA III grafikleri kötü bir oyun olduğu için çeşitli programlar yardımıyla bu kaliteyi arttırmayı amaçlıyorum. Mesela;

Spoiler: Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.

Spoiler: Linkleri görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekmektedir.

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - Psycho Berkay - 15.11.2012 11:08

GTA III Ve Gta Vc Özel Olarak Grafik Pakedi Çıkarmıştı Oyunlar İçin Bende Bi Ara Vardı Bulursam Veririm Sende Araştır Bir Bak Müthiş Bir Dizi Olur Başarılar.

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - Murat - 15.11.2012 11:13

Richard Panpa Dizi İyi Hoşta İnsan Bir Gta Sa'da Çeker GTA III'Te Çekmek Eskidendi Şimdi Herkez Ya Gta Sa Veya Gta 4 & Eflc Çekiyor Sende Bunlardan Birisinde Çekseydin Be Panpa Neyse 1.Bölüm Geldikten Sonra Yorumumu Yazarım

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - Maestro. - 16.11.2012 07:14

Murat , zevk meselesi ..

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - Cadde Tuning - 16.11.2012 01:38

Ben ilk defa Gta 3'te çekilen bir dizi görüyorum bakalım nasıl olacak başarılar...

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - mert. - 16.11.2012 04:39

Zevk alırsın, ciddiyim. Vice de ve III'da çekilen dizilerin zevki kadar başka bir şey yok. Hiç bir şey kolaya gelmediği için hırsı artıyor insanın. SA'ya geçer sonra, bırakın III'de çeksin; bölümde böyle bir şeye ihtiyacı vardı.

RE: Bar | Diziden Bir Görüntü - Richard - 16.11.2012 05:28

Herkese yorumları için teşekkür ediyorum. Neden GTA III olduğunu açıklayayım. Popsicle'ın da dediği gibi GTA III'te dizi çekmek çok daha zor bir şey. Hud ve Radar'ı kapatmak için bile ekstra çalışmalar yapılması gerekiyor. Bu da insana ayrı bir zevk veriyor.
Ayrıca ileriki dönemlerde GTA United'a geçebilirim.SheKiL bahsettiğin mod da sanırım bu.