Hesap Oluştur


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gta 6 İle İlgili Gelişmeler

#1
[Resim: gta-6-240.jpeg]

GTA serisinin yapımcısı Rockstar Games, Gta sayesinde ihya olmuş bu şirketin tek oyunu elbette Gta değil. Firma, Gta 5 sınavını verdikten sonra Red Dead Redemption 2'nin geliştirilmesine ağırlık vermişti. Ancak öyle gözüküyor ki şu anda Rockstar Games stüdyolarında telaşlı bir süreç yaşanıyor. RDR 2 için çalışan ekibin şimdi de GTA 6 projesine kanalize olması bekleniyor.

Covid-19 korona virüs salgını sebebiyle evinden çalışmaya devam eden Rockstar Games personeli için üretken olmamanın bu dönemde normal olduğu ve şirketin şu anda çalışanların ve ailelerinin sağlığına odaklandığını da belirtiliyor. Bu da şirketin bu zor dönemde olgun bir tavır sergilediğinin bir başka kanıtı olarak gösteriliyor.

Yönetim kademelerinde köklü değişiklikler yapan Rockstar Games, bazı yarı zamanlı personelini de tam zamanlı çalışanlar haline getirmişti. Bundan daha önce yaşadığı krizleri atlatmak adına önemli adımlar attığını ve bir sonraki büyük oyunlarında (hiç şüphesiz GTA 6 kast ediliyor) belki de oyunları oynayan oyunculara yansımayan ama şirketin geleceği için önemli olan benzer sorunlarla karşılaşmamayı hedefliyorlar.

Oyuncuların merakla beklediği oyunla ilgili detaylar henüz gelmeye başlamadı. Rockstar Games de henüz oyunu resim olarak duyurmuş değil. Ancak duyurunun 2020 yılında gelmesi bekleniyor. Bir diğer yandan oyunun hikayesi üzerine çalışmaların başladığı ve oyunun şu anda senaryo ekibinin ellerinde olduğu söyleniyor.

Oyunun nerede geçeceği de büyük bir merak konusu. Oyuncuların beklentisi, daha büyük bir açık dünya. GTA 6'da ayrıca iç mekanların da daha da geliştirilmiş olması oyuncuların en büyük beklentisi. Bazı dedikodular, oyunun GTA Vice City'nin de geçtiği Miami temalı şehirde geçeceği yönünde. Ancak belli ki biz bu detayla ilgili olarak oyun duyurulana kadar pek bir fikir sahibi olamayacağız. Yani şimdilik sadece güçlü bir dedikodu. Farklı bir diğer söylenti ise şu ana kadar oyunun geçtiği tüm şehirler arasında geçiş yapılabileceği yönünde. Mesela uçağa atlayıp Vice City'den Los Santos'a gitmek...

Grand Theft Auto VI'nın hikayesi kadar, artık oldukça popüler hale gelen çoklu oyuncu modu da büyük önem taşıyor. GTA 6'da daha çok öne çıkacak özelliğin çoklu oyuncu modu olması, GTA 6'nın buradan daha çok para kazanacak hamleler yapması bekleniyor. Fortnite ve diğer oyunlarda olan sezon mantığı, bazı eSpor öğeleri, kim bilir belki şu an oldukça popüler olan Battle Royale modlarının benzerini GTA 6'da görüp göremeyeceğimizi zaman gösterecek.
[Resim: dMjo5p.png]
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gta 6 ile İlgili Ortaya Atılan 5 Güçlü İddia Ömer ÖZKAN 0 51 15.05.2020, Saat: 07:25
Son Yorum: Ömer ÖZKAN

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mc_cEzA Modifiye © 2010 - 2020 - Her Hakkı Saklıdır.