Hesap Oluştur


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Doser - Game Enhancer Pack

#1
I-Dozer Nedir?

I-Dozer, beyin dalgalarımızı etkileyerek aldığımız Doz'a göre bize çeşitli hisler ve duyular kazandırıyor.

Konuyu daha da açarsak

Birsürü Doz var adamım. Hepsi farklı duygular kazandırıyor insana.
Örnek olarak 'Desox' u ele alalım. Dozu aldığımızda Metafetamin etkisi yaşatıyor insana. Dinleyen kafayı buluyor yani ehehe. Bizim forumda var gerçek metafetaminin etkileri, isteyen bakabilir. Ama korkmayın dozlar bu yan etkileri yapmaz.


Dozların Etkileri

Pekçok faklı Doz ve bunların etki güçleri var. Tahmin etiğin gibi başlangıç seviyelerinden profesyonel seviyeye kadar çıkıyor bu dereceler.

Şöyle açıklayayım:

Dozlerın güçleri; Moderate(Orta) Strong(Güçlü) Very Strong(Çok Güçlü) VERY Strong(ÇOK Güçlü) Very Very Strong(Çok çok Güçlü) ve Extereme(ŞİDDETLİ) olarak ayrılıyor.

Doz'ların Yan Etkileri Ve Zararları

Tüm dozların hiçbirinin hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Ancak yan etkileri vardır ki zaten onun için dinliyoruz.

Doz'ların Kullanımı

Şimdi, eğer Doz kullanmaya karar verdiyseniz ortamın karanlık olmasına dikkat edin. Bu nedenle gece yapılan Doz kullanımı daha etkili oluyor. Ancak ister gece ister gündüz olsun Doz alımına başlamadan gözlerini bir bez ile ört. Rahatla ve gevşe. Ayrıca kendimizi telkin ederek alacağımız doza kendimizi hazırlıyoruz.[Telkinden kastım Desox alıyorsak kendimize metafetamin etkisi yapacağını aklımızdan geçiriyoruz].

Şimdi

Uzandık,gevşedik,kendimizi Doz'a hazırladık.

Büyük bir heyecanla Doz'u başlatıyoruz. vın vın vın zın zın zın beynimizin içine ediliyor gibi gelebilir ancak yavaş yavaş alışırsınız korkmayın.

İlk denemenizde Doz işe yaramayabilir ancak bu konulara merakınız varsa pes etmeyin 2-3 kullanım sonra insan alışıyor.

Bir de şuna değiniyim:

Doz alımına başlarken güç seviyesine dikkat edin. Havalı geliyor diye Extreme'den başlamayın sonra camdan aşağı atlarsınız.

[Resim: i-dozer.jpg]

I-Dozer Kullanım Takvimiİlk Hafta (Başlangıç Haftası)

İlk hafta tamamıyla başlangıç dozlarını dinleyeceğiz. Çünkü başlangıç dozlarının etkileri küçüktür fakat beynin I-Doser ' a alışması için gerekli bir etmendir.

Ancak dikkat et çekirge, etkilerin akımına kapılıp her gün Doz dinlenmez ilk haftada.Bu yüzden ilk hafta yüklenmiyoruz dozlara. Aşağıda verdiğim gibi uygula sen. Ben karışıklık olmasın diye haftanın ilk günü olan pazartesiden itibaren başlatıyorum takvimi. Hadi kolay gelsin.

Başlangıçta Quick Happy dozu ile başlayalım


Pazartesi: Karanlık bir oda ayarlayıp kulaklığımızı takıyoruz.Yüzümüze yumuşak bir havlu veya bir bez koyuyoruz. Dozu başlatıyoruz. Quick Happy 5 dakikalık bir dozdur. Süre bitene kadar dinliyor ve ilk kahkahamızı atıyoruz.

ÇarşambaSırıtmainleyeceğimiz doz , tekrar Quick Happy . Unutmayın bir dozu 2. ve 3. denemede net hissedersiniz. İlk denemede reaksiyon alamamak çok normaldir.

Cuma:Beynimiz I-Doser yoluyla kahkaha atmayı öğrendi Ve şimdi asıl önemli olan hisse geldi . Düşünce hızlandırma , farklı hissetme ve olduğundan farklı düşünme. Dinleyeceğin Doz Tranquil . Güzel bir doz buda, ruhu okşuyor.

Pazar:Ve ilk sevindirici haber. Hızlı uyuşturucu Nitrous. Bu doz size eğer daha önce THC içeren ( esrar , bally , crystal meth , rivotril , salvia , intellent ) madde kullandıysanız etkileri daha net olacaktır. Fakat eğer hiç kullanmadıysanız. Sizi yinede kendinizden geçirecek kadar etkilidir.
Eğer korktuysanız bu güne özel 2. haftanın dozlarından bir tanesini dinleyebilirsiniz.


2. Hafta

Tamamiyle 1. haftada dinlediğimiz dozlarla geçecek. Fakat tek değişiklik artık her gün dinleyebilirsiniz. İlave olarak SADECE BU HAFTAYA özel olmakla birlikte düzensizce dinleyebilirsiniz. Yani gün gün dinleyeceğiniz doz önemli değil. Çünkü beyin modere aşamasında ve I-Doser'la yeni tanışıyor.

İlave olarak dinleyebileceğiniz dozlar: Alert+ , Brain+ , Theta , Speed , Sleeping Angel , Anti-Depresan , Alkol


3. Hafta

İlk 2 haftamızı "moderate" seviyeli dozlarla geçirmiştik.

Bu hafta ise Doz dinlemeden önce, etkiyi maksimum almak için bir kaç damla limon yutmanız, beyninize şok dalgaları göndererek canlandırır ve bu sayede daha çok performans alırsınız. Şaka yapmıyorum o limon yutulacak.

Dikkat et çünkü alışkanlık hale gelirse limonsuz dozun etkisi olmayacaktır.Sadece ayda en fazla 2 kez bu limon tekniğini kullanarak doz dinlemeye başlayın.

STRONG dozları, Günde en fazla (3 saat aralıklarla) 2 defa dinleyin.Çünkü STRONG doz seviyesi ile ilk kez tanışıyorsunuz haliyle defalarca dinlemeniz hem baş ağrısına yol açacak hem işe yaramayacak hemde beyninizin I-Doser'a karşı şüpheleri başlayacaktır.Bu durum ise Haftalık Takviminizin tamamen boşa çıkaracağına işaret eder.

Her doz dinlemek istediğinizde kendinizi kandırmayarak gerçekten o an hangi duyguya bürünmek istediğinizi algılayın ve 1 haftanızı, beyniniz tarafından istenilen duygulara ait dozları dinleyin. QH ve Very Strong dozları dinlemeyin.


4. Hafta


Artık beynimizin sinyallere karşı dirençli, güçlü ve işe yarar olduğunu o an dinleyeceğiniz MODERATE dozdan yüksek verim alınca anlayacaksınız ve bu sizi inanılmaz mutlu ederek tıpkı insanın bağışıklık sistemi kazanması gibi veya kanseri yenmeniz gibi I-Doser'a ve kendinize olağanüstü bir güven gelecek ve buda sizin için çok ama çok iyiye işaret edecektir. Sonunda başardın ya la.

Bu haftamızı ise istediğimiz MODERATE veya STRONG dozlarla geçireceğiz. Kesinlikle VERY STRONG ve QH dozlara geçiş yapmayacaz çünkü beynimiz bu sinyallere yeni alıştığı için VERY STRONG dozlarda karışıklık olacaktır.
4. Haftamızı Moderate ve STRONG dozlar ile kendinize güvenerek atlatırsanız %80'lik başarı elde etmiş olacaksınız ve bu sizde gerçekten mutlu edici bir özellik taşıyacaktır.

İlk 1. ayımızı bu şekilde tamamladık.

Peki diğer güçteki dozları nasıl deneyeceğiz? Şöyle ki:

Very Strong

VERY STRONG dozlar genellikle uyuşturucularda özellik taşıyan güçlü bir uyarıcı sınıfıdır.Daha önceden uyuşturucu kullanmamış kişilerde maksimum etki yaratabilmesi için kişinin bu sinyallere tam anlamıyla bağışıklık kazanmış ve beynine yer edinmiş bir kimliğe bürünmesi gerekir.Bu sınıfta ki dozları en az 2 ay geçmeden dinlerseniz %50 oranda işe yaramayabilir.Çünkü daha önce hiçbir uyuşturucu kafası yaşamadıysanız, beyniniz bu sinyaller ile sizi o moda sokması için çok büyük uğraşması gerekecektir.Deneyimli olduğunuz zaman veya 1,5 ay tüm dozlarda en az %50 kadar bir verim aldığınız zaman VERY STRONG dozlara geçiş yapabilirsiniz.

QH

QH dozlar, normal dozlara karşı daha hızlıdır ve etkiyi daha çabuk yaşatır/bitirir.Beyin dozlara tam anlamıyla hakim olduğu zaman QH dozlarda hiçbir sıkıntı çekmeden verilen mesajı rahat bir biçimde alarak sizi dozun vermiş olduğu duyguya sokacaktır.Öbür türlü normal dozlara alışmadan QH dozları dinlemek sizin için zaman kaybı oluşturabilirler. VERY STRONG ve VERY VERY STRONG (STRONGEST) sınıfını geçtiğiniz zaman hiç şüphesiz QH dozlarıda dinleyebilirsiniz.

1. Ayımızda ki gibi 2. ayımızı ise STRONG ve MODERATE dozlarla geçirerek tam anlamıyla deneyimlilik kazanmamız ve beynimizin düzenini sağlamamız açısından sizin için (QH ve STRONGEST dozlara karşı) muhteşem bir performans sağlayarak USTA sınıfına erişebilirsiniz.Elbette 2 ay bunu yapmak zorunda değilsiniz.

1.Ayımızı takvime göre, 2. ayımızı ise bünyenizde ki reaksiyonlara göre doz seviyelerini ayarlayın.

Yazılan bu bilgilere tam anlamıyla rivayet ederseniz 1 Ayda KALFA, 2 Ayda USTA deneyimli bir kullanıcı olup, tüm dozlardan etki alabilirsiniz. 6 ay kadar pes etmeden bu şekilde devam ederseniz I-Doser Çılgını seviyesinde olursunuz ve bu sizin için artık oyun oynarken, temizlik yaparken veya yürürken dinlediğiniz dozların bile etkisini görebilirsiniz.

NOT: Kesinlikle Tarafımca Denenmiştir Ben Bu Makale Alıntıdır Bende Burdaki Makale Sayesinde Öğrenmiştim 8 Ay Önce İnanın Alıştığınız Zaman Çok Memnun Kalacaksınız [EFS@NE]
Siz mcceza Ailesine Tarafımca Normal Doz Paketi Veriyorum
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
I-Doser link'ini indirdikten sonra yapmanız gerekenler


1- Dosyanızı indirdikten sonra rar dosyasını açıyorsunuz. Ve Setup yazan yere basıyor ve kurulumu gerçekleştiriyorsunuz.


2- Ve yüklemi işlemi bittikten sonra I-Doser Premium'un yanındaki butonu işaretleyip finish diyoruz.


3- Daha sonra rar'a girerek '' Doses '' adlı klasörü istediğiniz herhangi bir yere atabilirsiniz.


4- Daha sonra istediğiniz I-Doser dosyasını seçiyorsunuz.


5- Ve sonra play queue'ye basarak istediğiniz dinleyebilirsiniz. Ve aynı zamanda bu dozları mp3 dosyasına da. Çevirebilirsiniz. Tek yapmanız gerekenler.


- Doses'ten herhangi bir doz seçiyorsunuz. Ve ardından programa girerek Export to mp3 diyorsunuz. Ve herhangi bir yere klasör açıyorsunuz. Ardından dosyanız mp3'e çevriliyor. Ve siz bu sayede herhangi bir mp3 cihazınızdan ve akıllı telefonlarınızdan bu dozları dinleyebiliyorsunuz.
EFSANE YENİDEN
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Battlefield 4 7 Günlüğüne Game Time İle Bedava ! Psycho Berkay 3 219 09.08.2014, Saat: 12:09
Son Yorum: Maestro.
  BugBear - Next Car Game DYNAMO 2 286 14.04.2014, Saat: 06:11
Son Yorum: Muhammed Ömer
  Mafia II Save Game Tuninger 33 8,046 16.11.2013, Saat: 11:36
Son Yorum: alierkin
  Transformers: The Game İlk 5 Dakika #Sharp 0 200 21.09.2013, Saat: 06:58
Son Yorum: #Sharp
  Bau-Simulator 2012 %100 Save game GTeamForce 10 9,412 06.01.2013, Saat: 02:14
Son Yorum: Ömer ÖZKAN

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mc_cEzA Modifiye © 2010 - 2020 - Her Hakkı Saklıdır.