Hesap Oluştur


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İllimünati Nedir?

#1
Soru 
SİYASET VE DİN İÇERİKLİ. TIKLA AÇ
Spoiler: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
İLLUMİNATİ NEDİR?
Dünyayı 10 kişi yönetiyor ve bu 10 kişinin 300 kadar alt kadrosu verilen emirleri uyguluyorlar. İlluminati adı verilen bu çetenin hedef başkenti Kudüs olan tek bir dünya devleti kurmak. Bugüne kadar çeşitli komplo teorileri içeren bir çok kitap yayınlandı.
İlluminati'nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor. "İç çember" denilen en tepedeki 10 kişiye bağlı 300 kişi ise onların alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar. 10 kişilik "bilge adamlar" grubunda Fransa'dan, üç, ABD'den iki, Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrika'dan birer üye bulunuyor.

Dünyayı her konuda büyük bir gizlilik içersinde yöneten bir grup Tanrı kompleksli insanın oluşturdukları koalisyonun ortak adıdır.

“Ve Allah’ın, Rabbin sana teslim edeceği bütün kavimleri bitireceksin, gözün onlara acımayacak.” (Tevrat, Tesniye Bölümü 7/ 16)

“ İşte benden ve miras olarak sana milletleri, mülkün olarak yeryüzünün uçlarını da vereceğim. Onları demir çomakla kıracaksın; bir çömlekçi kabı gibi onları parçalayacaksın.” (Tevrat, mezmurlar bölümü 2 / 8-9)


Ve gözümüzün içine baka baka “ Bakın ben aydınlanmayım! ” yalanıyla yüzümüze sırıtan bu kurukafalar hayatımızın rengini kana bulayan gerçek mübessimlerdir.

NASIL ÇALIŞIYOR?

Yılda bir kez biradaya gelen İlluminati üyeleri, hedefledikleri dünya devletini kurmak için planlar yapıyorlar. Bu planların içinde çeşitli ülkelerde ekonomik krizler çıkararak, ülkeleri sömürmek, savaşlar çıkarmak, "Daha Fazla Savaş" ilkeleri gereği savaşların sürekliliğini sağlamak, çeşitli hastalıklar icat etmek, (kitapta, AIDS ve HIV'in ABD'deki askeri araştırma laboratuvarlarından dünyaya yayıldığı iddia ediliyor.) nüfus azaltıcı çalışmalar yapmak, etnik temizliği desteklemek ve 11 Eylül örneğinde olduğu gibi terör yaratarak, "anti-terör yasaları" çıkarmak. Yazarın iddiasına göre, 11 Eylül saldırısı için FBI bazı Arapları kullandı ve bombaları temin etti. İlluminatı'nın ilkelerinden en önemlisi "Kaostan kaynaklanan düzen". İlluminati, kendi düzenini çıkarmak için sürekli kaos yaratmak zorunda.
İç çemberin on görünmez gizli adamının insiyatifine bağlı kaderlerimiz. Yılda iki kez bir araya geliyorlar ve toplantılarında nerede hangi savaş çıkarılacak, nasıl çıkarılacak, nerede ekonomik kriz patlak verecek, nerede salgın hastalıklar vücut bulacak en ince ayrıntısına kadar bunları planlıyorlar. Bilimsel keşifler ve devrimler de bunlara dahil.

“ Onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla.” (Tevrat, Yeremya Bölümü 12 /3)

“ Ve onun içine veba ve sokaklarına kan göndereceğim ve çepeçevre onun üzerine gelen kılıçla içindeki yaralılar düşecekler ve bilecekler ki ben Rabbim.” (Tevrat, Hezekiel Bölümü,28 / 23)İLLUMİNATİ’NİN GÜÇ KAYNAKLARI NELERDİR?

Kabala gibi meditasyon, simya gibi çok eski zamanlardan bu yana kullanılagelen bir büyü ilmi sayesinde döndürüyor çarkları şeytan ve onun bu zavallı dostları. İllimünati’nin gücü Kabala’dan geliyor.

Aslında bu onların dini.

Şeytan’a tapıyorlar, ayinler düzenliyorlar, masum kişiler kurban ediliyor ve kan içiyorlar.
“Et yeyin ve kan için yiğitlerin etini yiyeceksiniz ve dünya beylerinin kanını içeceksiniz. Sarhoş oluncaya dek kan içeceksiniz.” (Tevrat, Hezekiel Bölümü 39 / 18-20)

İLLUMİNATİ’NİN YAPISI VE İŞLEYİŞİ

Annuit Coeptis.

Bir piramit dizaynı içersinde yapılanmışlar. Işık noktası adını verdikleri tepe noktasında mason ilahı Lüzifer’in gözü bulunuyor. (amerikan dolarındada mevcuttur.)Ve hemen arkasında en üst yönetim meclisinde İLLUMİNATİ yer alıyor.

Texe Marks bu işleyişi çemberlerle açıklamış.

Pramitte de görüldüğü gibi üç kategori söz konusu.

1. kategoride; hiç görünmeyenler (gizli olanlar)
2. kategoride; ucu görünen ancak büyük kısmı gizli olanlar
3. kategoride ise halkın içine giren ve yukarının emirlerini uygulayan saçaklar yer alıyor.

İLLİMÜNATI'NİN SİMGESİ NEDEN ÜÇGEN VE TEK GÖZ ?

lluminati’nin başında 10 kişi var. “İç çember” denilen en tepedeki 10 kişiye bağlı 300 kişi ise onların alt kadrosunda yer alıyor ve talimatlarını yerine getiriyorlar. 10 kişilik “bilge adamlar” grubunda Fransa’dan, üç, ABD’den iki, Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrika’dan birer üye bulunuyor. Bunlar Rockefeller, Rotschild, Oppenheimer, Mitsubishi gibi çok çok zengin aileler.
Illuminati’nin güç şebekesi, dünyanın en güçlü kişilerinden, yatırımcılarından, şirket başkanlarından ve siyasilerden oluşuyor. Shell, Exxon Mobile, BP gibi şirketlere sahipler. Medyayı bunlar kontrol ediyorlar. Gördüğümüz, duyduğumuz, izlediğimiz her şey kontrol ediliyor.


[Resim: nk_degenerate_illuminati.jpg]

Üçgen ve tek göz olmasının sebebi Illuminati’nin Deccal’i temsil etmesi. Deccal’in tek gözü kördür. En üste yönetenler var, bütün Dünya’yı yönetiyorlar. Bir sınıf sistemi gibi düşünün.
lluminati’nin amacı kaostan düzen yaratmak ve bu düzende kanunlar, yasalar çıkartmak. 11 Eylül’de bunu yaptılar. Buraya yapılan saldırıyı düşün. Kaos, felaket. Savaş sebebi. İrak’a saldırmak için bir bahaneleri lazımdı ve bunu 11 Eylül’le yaptılar.
Illuminati’nin amacı merkezi Kudüs’te tek bir dünya devleti kurmak. Bunu yapacaklarda, inanılmaz bir güç var arkalarında. Medya kanalları, bankalar, siyaset adamları, politikacılar, devletler… Dünya’yı 10 kişi denilen bir iç çember yönetiyor. Düşünün ki bu adamlar siyasetçileri piyon gibi kullanıyorlar. Elimden geldiğince anlatmaya, yazmaya çalışacağım.


ALINTIDIR.

#2
İngilizlerin Korktuğu Büyük Bir İstihbarat Bunlar Hep Amerikanların Oyunu!

#3
Bu İşte Sadece Amerika yok Tüm Dünya Var. Bütün Ülkelerde İllimünati Üyeleri var. Size Bir Örnek: Beyonce,Rihanna Beyonce'nin Yeni Albümü Tamamen İllimünatiyi Anlatıyor. Rihannın Where Have You Been Albümünde Dans Ederken Göz İşareti Yapılması.

#4
Ulliminati = saçmalık

#5
(05.02.2013, Saat: 08:06)İhsan Doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Bu İşte Sadece Amerika yok Tüm Dünya Var. Bütün Ülkelerde İllimünati Üyeleri var. Size Bir Örnek: Beyonce,Rihanna Beyonce'nin Yeni Albümü Tamamen İllimünatiyi Anlatıyor. Rihannın Where Have You Been Albümünde Dans Ederken Göz İşareti Yapılması.
İhsan Tarihle Benim Gibi Aran İyi Desene Sen Kellüminatiyi Biliyonmu Sırıtma#6
Bilmiyorum. Tarihi Severim Ama Aram İyi Değil Saçmalık Konusunda Saçmalık Değil Gerçek. Burada KONU GÜNCEL!

#7
İnanmayın böyle şeylere.Böyle uydurmaları okuyacağınıza ; gidin biraz kitap okuyun , genel kültürünüz artar.
[Resim: J7XyrJ.png]

#8
Ben Zaten Bi Ara Okumuştum. Her Ergen İllimünati misin falan Diyor Bari bu konuyu okusunlar nedemek olduğunu anlasınlar diye açtım.

#9
" Beyni yok fikri var. - Cem Yılmaz " Bu konuyu bu özetler arkadaşlar.
[Resim: J7XyrJ.png]

#10
Doğru.Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HAARP NEDİR? HAARP NE İŞE YARAR ? HAARP PROJESİ NEDİR? HAARP SİLAHİ NEDİR? EFS@NE 0 62 23.07.2015, Saat: 01:22
Son Yorum: EFS@NE
  Post Kasmak Nedir? Muhammed Ömer 0 153 27.12.2013, Saat: 03:03
Son Yorum: Muhammed Ömer
  Argo ve Küfür Nedir? Lbıg 4 423 16.12.2013, Saat: 12:07
Son Yorum: Abdulkerim54
  Warez Nedir? Warez Hakkında Bilgi Lbıg 2 276 21.11.2013, Saat: 02:37
Son Yorum: NameLessWarrior
  GameBooster Nedir ? Bilgisayara Zararı Varmı ? Yararları Nedir ? DYNAMO 11 677 17.11.2013, Saat: 12:51
Son Yorum: Emodifiye

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mc_cEzA Modifiye © 2010 - 2020 - Her Hakkı Saklıdır.