Hesap Oluştur


Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karşı Bilgisayara Yazı Yollamak

#1
İyi 
Arkadaşlar Şakasına Karşı bir bilgisayara. mesaj yollayabiliyormuyuz ? AŞAĞIDAKI ŞEKİLDE UYARI EKRANI OLARAK


[Resim: jv7mh.jpg]
Cevapla

#2
Forumdaki Coderler'e Sor Sırıtma [Lbıg Olabilir,Cybr[a] Bıraktı,Gtasan1 Kankamdır Coderdır.MSN De Görüşürüm Onla]
PSN(3-4)
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Cevapla

#3
Sadece Ağınızdaki Bilgisayarlara Göndere Bilirsin Diğer Türlü Bir Keyloggere İhtiyaç Duyarsın Ağındaki Bilgisayara Şu Şekilde Atabilirsin.

Ağınızdaki bir bilgisayara msn ya da başka bir mesajlaşma programı kullanmadan mesaj gönderebilirsiniz. hemde bu mesaj bir hata mesajı gibi ekrana gelir.

mesajı göndermek için.

Başlat > Çalıştır > cmd [enter] > net send pc_adı mesaj [enter]

Çalıştıramayan Arkadaşlar Burayı Takip Etsin

Arkadaşlar windows bu konu hakkında açıklamayı yapmış.
NET SEND (söz dizimi için komut isteminden NET SEND /? bkz.) Windows XP SP2 yuklu pcde çalışmıyormuş.

NET SEND komutu, iletileri ağ üzerinden göndermek için Messenger hizmetini kullanır. Bu sorun, Messenger hizmeti devre dışı bırakıldığı için oluşur. Varsayılan olarak, Microsoft Windows XP SP2 çalışan bilgisayarlarda Messenger hizmeti devre dışıdır.
çözüm için: (hem gonderici hemde alıcı pc de yapılması gerekiyor)

Bu sorunu çözmek için, Messenger hizmetinin Başlangıç türü ayarını Otomatik olarak değiştirin ve Messenger hizmetini başlatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin: 1. Windows Gezgini'ni açın. 2.Soldaki bölmede, Bilgisayarım'ı sağ tıklatın ve sonra da Yönet'i tıklatın. 3. Bilgisayar Yönetimi penceresinde, soldaki bölmeden Hizmetler ve Uygulamalar'ı genişletin ve sonra da Hizmetler'i tıklatın. 4. Sağdaki bölmede, Messenger'ı çift tıklatın. 5. Messenger Özellikleri (Local Computer) iletişim kutusunda, Genel sekmesini tıklatın. 6.Genel sekmesinde, Başlangıç türü listesinden OtomatikUygula'yı tıklatın. seçeneğini belirleyin ve sonra da 7. Hizmet durumu altında, Başlat'ı ve sonra da Tamam'ı tıklatın.

Ağdaki herhangi bir bilgisayara ulaşıp ulaşılamayacağını öğrenmek içinde Başlat > Çalıştır > cmd [enter] >ping bilgisayar adı yada ip no [enter]yazın ve enterlayın cevap geliyorsa sorun yoktur .Ancak cevap alamazsanız; karşı bilgisayar kapalıdır, güvenlik duvarı açıktır ya da herhangi bir anvirus programı izin vermiyor olabilir. Bu adımları uygulayın ki karşı bilgisayarlara ulaşabilesiniz. Daha fazla sorularınız olursa burada paylaşalım.
EFSANE YENİDEN
Cevapla

#4
Coderlerde Yardımcı Olabilirimi? Zaten kullandığım ağlarda sadece amcamın pcsinde napiyim Sırıtma
Cevapla

#5
(07.02.2013, Saat: 03:45)İhsan Doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Coderlerde Yardımcı Olabilirimi? Zaten kullandığım ağlarda sadece amcamın pcsinde napiyim Sırıtma
Coderler Ne Alaka?
EFSANE YENİDEN
Cevapla

#6
Belki Bilirler.
Cevapla

#7
(07.02.2013, Saat: 03:49)İhsan Doğan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!Belki Bilirler.
Frankın Saydıklarını Diyorsan Onlar Samp Coderleri Bu İşleerden Anlamazlar Ayrıca Yapabilecekleri Birşey Yok Dediğim Gibi Adama Keylogger Yedirirsen Yazı Göndermekle Kalmaz Film İzletirsin.
EFSANE YENİDEN
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Photoshop Yazı Boyutu sorunu RACON 2 454 18.12.2012, Saat: 04:46
Son Yorum: RACON

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mc_cEzA Modifiye © 2010 - 2020 - Her Hakkı Saklıdır.